Tootegrupid

Baseilo.ee Husqvarna volitatud edasimüüja

 
picture picture picture

Stihl MS 362

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 2-5 tööpäeva
Hind: 1069,00 €
 Lisa korvi

Lihtne ja võimas profisaag, mis disainitud ja ehitatud nii igapäevasteks metsatöödeks kui ka arboristidele langetamiseks ja järkamiseks. Ideaalne tugeva ja kõva puidu töötlemiseks. Varustuse hulka kuulub pika kasutuseaga eeleraldusega õhufiltrisüsteem HD2 õhufiltriga, STIHLi antivibratsioonisüsteem sujuvaks ja optimaalseks käsitsemiseks ning seadistatav õlipump. Mugavust lisavad ElastoStart starterikäepide, kiirkinnitusega paagikorgid ja kiirkinnitustega mootorikate.

Mootorsael MS 362 saab kasutada soovituslikult kuni 50cm juhtplaate!
* Puudub topelt reguleerimisega õlipump

HD2 Õhufilter

Tööriistadeta vahetatav/eemaldatav ja kergesti puhastatav õhufilter, mis sobib kõikidesse tingimustesse (soe, külm, kuiv, niiske). Tänu erilisele materjalile hülgab vett ja õli.

STIHL 2-MIX®

Miks eelistada STIHL 2-MIX mootoreid? Kasutades STIHLi poolt väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See vähendab kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust. STIHL 2-MIX® tehnoloogia on kuni 20% madalama kütusekuluga ja kuni 70% väiksema heitgaasieraldusega võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata.

Silindri kubatuur
59.0 см³
Võimsus
3.5 kW
Juhtplaat cm/kett
37 / 3/8" RMC3 1,6 mm 56hm
Mootori seeria
2-MIX
STIHL M-Tronic
EI
STIHL ErgoStart
EI
STIHL ElastoStart
JAH
Dekompressioonklapp
JAH
Kütusepump
EI
Reguleeritav õlipump
JAH
Õhufilter
HD2 (PET)
Kiirketipinguti
EI
Käepidemesoojendus
EI
ESTIHL Anti-vibratsioonisüsteem                 
JAH
Vibratsioon vasak/parem (m/s²)
3,5/3,5
Müratase rõhk/tugevus (dB)
106/117
Kaal
5.6 kg