Tootegrupid

Baseilo.ee Husqvarna volitatud edasimüüja

 
picture picture picture picture picture picture

Stihl MS 261 C-M

Kaubamärk:
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10-30 tööpäeva

STIHLi enim müüdud profisaag maailmas! Mõeldud professionaalseks ja igapäevasteks metsatöödeks iga ilmaga! Suurepärane töökindlus ja STIHLi patendeeritud tehnilised lahendused teevad sellest saest väga kerge, erga ja võimsa tööriista. Uuenenud silinder, ketikaas ja summuti, suurenenud mootorivõimsus 3,0 kw-ni ja vähenenud kaal 4,9 kg-ni - need on viimased insener-tehnilised lahendused, mida teadus pakub. STIHL M-Tronic mudel!

Sael on lihtsalt puhastatav kiirkinnitusega HD2 filter, seadistatav õlipump ja mitmed praktilised lahendused, nagu näiteks roostevabast terasest summuti, mittekaduvate mutritega ühes tükis ketikaas, mootorikate, millel on kolm kiire avamise mehhanismiga kinnitit, ja muidugi STIHLi 2-MIX mootori tehnoloogia. Mugavust lisavad ElastoStart starter, kiirkinnitusega paagikorgid, dekompressiooniklapp ja reguleeritav õlipump.

Komplektis: uus juhtplaat 325 1,3mm 40cm LIGHT 04 ja saekett 325 RM PRO 1,3mm 67hm  

STIHL M-Tronic

Kütuse pealevool on elektrooniliselt juhitav ning kohandub automaatselt töö- ja keskkonnatingimustega, tagades mootori optimaalse jõudluse. Mälufunktsioon võimaldab kiiresti jätkata poolelijäänud tööd pärast pausi ja seadistusi pole tarvis käsitsi reguleerida.

HD2 Õhufilter

Tööriistadeta vahetatav/eemaldatav ja kergesti puhastatav õhufilter, mis sobib kõikidesse tingimustesse (soe, külm, kuiv, niiske). Tänu erilisele materjalile hülgab vett ja õli.

STIHL 2-MIX®

Miks eelistada STIHL 2-MIX mootoreid? Kasutades STIHLi poolt väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See vähendab kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust. STIHL 2-MIX® tehnoloogia on kuni 20% madalama kütusekuluga ja kuni 70% väiksema heitgaasieraldusega võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata.

Silindri kubatuur
50.2 см³
Võimsus
3.0 kW
Juhtplaat cm/kett
40 Light / 325" RM PRO 1,3 mm 67hm
Mootori seeria
2-MIX
STIHL M-Tronic
JAH
STIHL ErgoStart
EI
STIHL ElastoStart
JAH
Dekompressioonklapp
JAH
Kütusepump
EI
Reguleeritav õlipump
JAH
Õhufilter
HD2 (PET)
Kiirketipinguti
EI
Käepidemesoojendus
EI
STIHL Anti-vibratsioonisüsteem                 
JAH
Vibratsioon vasak/parem (m/s²)
3,5/3,5
Müratase rõhk/tugevus (dB)
104/116
Kaal
4.9 kg