Tootegrupid

Baseilo.ee Husqvarna volitatud edasimüüja

Ettevõttest

OÜ Baseilo on asutatud 1995. aastal Rakveres. Käesolevaks hetkeks asuvad kauplus-töökojad 5 erinevas linnas: Rakveres, Jõhvis, Paides, Narvas ja Tapal. Ettevõtte põhitegevuseks on aia- ja metsatehnika müük, hooldus ja remont.

OÜ Baseilo töötajad on aastatepikkuse tööga omandatud suured kogemused. Oma ridadesse oleme koondanud nii kompetentse müügipersonali kui ka remondi ja hooldusega tegelevad parimad oma ala spetsialistid. Et olla edukas on meie töötajad läbinud müügi- ja teenindusalaseid koolitusi ning pidevalt toimuvad ka uute toodete koolitused.

Oma ettevõttes müüme, hooldame ja remondime murutraktoreid, raidereid, muruniidukeid, robotniidukeid, võsalõikureid, rohulõikureid, trimmereid, mootorsaage, lehepuhureid, akutööriistu, survepesureid. Lisaks pakume palju erinevaid tarvikuid aia- ja metsatöödeks ning turvavarustust. Tuntumad kaubamärgid meie müügi- ja remondivõrgus on Husqvarna, MTD, Cub Cadet, Jonsered, Echo, McCulloch, Dolmar, Makita, Stihl, Fiskars, Gardena, AL-KO, Worx.

Lisaks füüsilistele kauplustele on OÜ Baseilol pidevalt arendamisel kasutajasõbralik veebipood, kust leiab informatsiooni olemasoleva tootevaliku kohta ning võimaldab sooritada oste kodust lahkumata.

Oma igapäevases äritegevuses on meil tähtsal kohal klientidele orienteeritus, järjepidevus ja usaldusväärsus. Meie eesmärgiks on klientide parim ja kiireim teenindus.

Olete teretulnud külastama meie veebipoodi ja kaupluseid.

Veelgi parema teeninduse pakkumiseks on meie klientide arvamused ja küsimused alati oodatud.