Tootegrupid

Baseilo.ee Husqvarna volitatud edasimüüja

 
Stihl MS 241 C-M
picture picture picture picture

Stihl MS 241 C-M

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 2-5 tööpäeva
Hind: 699,00 € 849,00 €
 Lisa korvi

Hea kiirendusega ja hästi kontrollitav kerge metsandussaag langetamiseks, laasimiseks ja järkamiseks. M-Tronic täiselektrooniline karburaator tagab parima mootoritöö igasugustes tingimustes ja teeb käivituse lihtsaks. Praktiliste lisafunktsioonide hulka kuuluvad pika kasutuseaga õhufiltrisüsteem kergelt puhastatava HD2 filtriga, professionaalne STIHLi antivibratsioonisüsteem, seadistatav õlipump, mittekaduvad mutrid ketikaanel ja ühes tükis õhufiltrikaas, millel on kolm kiire avamismehhanismiga kinnitit.

Komplektis: Juhtplaat 3/8P 1,3mm 35cm E Light (14") ja saekett 3/8 PMC3

Kroomitud silinder, Oilomatic ketiõlitussüsteem, STIHLi antivibratsiooni süsteem, 2-MIX mootor, M-Tronic, ketiõli säästev Ematic õlitussüsteem, ElastoStart - see kõik tagab kvaliteedi, pikaealisuse ning kasutaja- ja keskkonnasõbralikkuse. Keskkonnasõbralik töövahend on vastutustundlik valik, sest keegi ei taha liigset õli oma elukeskkonda.

M-Tronic

Kütuse pealevool on elektrooniliselt juhitav ning kohandub automaatselt töö- ja keskkonnatingimustega, tagades mootori optimaalse jõudluse. Mälufunktsioon võimaldab kiiresti jätkata poolelijäänud tööd pärast pausi ja seadistusi pole tarvis käsitsi reguleerida.

HD2 Õhufilter

Tööriistadeta vahetatav/eemaldatav ja kergesti puhastatav õhufilter, mis sobib kõikidesse tingimustesse (soe, külm, kuiv, niiske). Tänu erilisele materjalile hülgab vett ja õli.

STIHL 2-MIX®

Miks eelistada STIHL 2-MIX mootoreid? Kasutades STIHLi poolt väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See vähendab kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust. STIHL 2-MIX® tehnoloogia on kuni 20% madalama kütusekuluga ja kuni 70% väiksema heitgaasieraldusega võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata.

Silindri kubatuur
42.6 см³
Võimsus
2.3 kW
Juhtplaat cm/kett
35 Light / 3/8" PMC3 1,3 mm 50hm
Mootori seeria
2-MIX
STIHL M-Tronic
JAH
STIHL ErgoStart
EI
STIHL ElastoStart
JAH
Dekompressioonklapp
JAH
Kütusepump
EI
Reguleeritav õlipump
JAH
Õhufilter
HD2 (PET)
Kiirketipinguti
EI
Käepidemesoojendus
EI
ESTIHL Anti-vibratsioonisüsteem                 
JAH
Vibratsioon vasak/parem (m/s²)
2,9/2,9
Müratase rõhk/tugevus (dB)
103/115
Kaal
4.5 kg