Tootegrupid

Baseilo.ee Husqvarna volitatud edasimüüja

 
Stihl MH 560
picture picture picture picture picture picture picture

Stihl MH 560

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 2-5 tööpäeva
Hind: 799,00 € 949,00 €
 Lisa korvi

Mullafrees, mis on jõusäästlik, lihtne käsitseda ja tõhus oma töös. Tänu stabiilsele konstruktsioonile, tugevatele komponentidele ja täpselt seadistatud freesteradele on töötulemus tõhus. Mullafreesi töö muudavad eriti tulemuslikuks spetsiaalsed STIHLi freesterad, mis on kohandatud freesimisjärjestusega. 

Mullafreesi töölaius on 60 cm. Suurte jõudude ülekandmiseks on tugevdatud jõuülekandesüsteemi rihmasid, hammasrattaid ja laagreid ning paigaldatud lisakuullaagrid. Freesterade lisamisel saab töölaiust suurendada 85 cm-le. Erilised vibratsioonivastased elemendid säästavad lihaseid ja liigeseid. Praktiliste lisatarvikute valik muudab mullafreesid eriti mitmekülgseks.

Juhthoob edasi-tagasi käigu jaoks. Kokkupööratav juhtraud on reguleeritav kõrguses ja küljesuunas. 3 astmes reguleeritava kõrgusega juhtraud on mugavalt ja hõlpsalt ühe käega lukustatav, sobiv seadistus igale kasvule ja igasugustele maapinnatingimustele. Mullafreesil on ülitugev ja vaikne OHV konstruktsiooniga mootor. Mugavust lisavad ka lihtsalt eemaldatavad taimekaitsekettad. Funktsionaalsust annab lai valik lisavarustust.

Võimsus (kw)
2.3
Töölaius (cm)
60
Ülekanne
1 edasi / 1 tagasi
Mootori seeria
KOHLER series XT675 OHV SC
Töömaht (cm³)
149
Veosüsteem
Käigukast
Kütusepaak (L)
1.4
Lõiketera kõrgus (cm)                         
32
Käepide
Reguleeritav/keeratav
STIHL Anti-vibratsioonisüsteem
JAH
Vibratsioon vasak/parem (m/s²)
5,0
Müratase rõhk/tugevus (dB)
79/93
Kaal
41 kg