Tootegrupid

Baseilo.ee Husqvarna volitatud edasimüüja

 
picture picture

Stihl FS 491 C-EM

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 2-5 tööpäeva
Hind: 1259,00 €
 Lisa korvi

Võimas ja jõuline võsalõikur, mis mõeldud professionaalseks metsahooldus- ja trimmerdamistööks või suuremateks töödeks talupidamises. ErgoStart'i starteriga 2-MIX mootoriga M-Tronic mudel. STIHL FS 491 C-EM-il on uusim M-Tronic 3.0 versioon, uus redukror, uued antivibratsioonipuksid ja AV korpus uuendusliku trakside kinnitussüsteemiga ja käepideme rauaga ning uuendatud on lisaks veel starterisüsteem, väntvõll ja sidurikorpus.

M-Tronic süütemoodulile lisaks asub hoorattal ka kontrollüksus, mis kontrollib pidevalt õhurõhku, kütuse ja õhu koostist ning mootori temperatuuri. Vastavalt sellele reguleerib üksus süütesegu kütuse ja õhu vahekorda. Mootor töötab alati optimaalsetel pööretel vastavalt tingimustele. Puudub vajadus karburaatorit käsitsi reguleerida. Tänu puhtamale ja täpsemalt reguleeritud küttesegule töötab mootor säästlikumalt, saastab vähem keskkonda ja selle tööiga on pikem. Ka käivitamisel seatakse mootor automaatselt käivitusasendisse.

4-punkti antivibratsioonisüsteem tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele. Kasutatud on eriterasest antivibratsioonivedrusid ja kummist vibratsioonipukse. Võsalõikur on töötamisel piisavalt jäik, kuid samas ei kandu vibratsioon kasutaja kätele üle.

Uus tooreklapisüsteem muudab käivitusprotsessi lihtsaks ja mugavaks ning on kergem käivitada. Kontrollpidemel on vaid suretinupp. Tooreklapi lülitil on kolm asendit: külmkäivitus, soekäivitus ja tööasend. Nuppu saab keerata alla vajutades ja see hüppab alati gaasi vajutades automaatselt tööasendisse. Kõik see kokku muudab käivitusprotsessi mugavamaks.

 Komplektis:

Universaaltraksid ADVANCE 

Kolmiknuga 300-3

Trimmikaitse rohukettale

Trimmipea AUTOCUT 46-2

Trimmikaitse trimmipeale

Kombivõti võsalõikur STIHL, 19 x 16 mm + torx 27

Kaitseprillid

* Ketta ja kolmiknoa kinnituskomplekt (mutter, surveseib ja mutrikaitse)

STIHL M-Tronic

Kütuse pealevool on elektrooniliselt juhitav ning kohandub automaatselt töö- ja keskkonnatingimustega, tagades mootori optimaalse jõudluse. Mälufunktsioon võimaldab kiiresti jätkata poolelijäänud tööd pärast pausi ja seadistusi pole tarvis käsitsi reguleerida.

STIHL 2-MIX®

Miks eelistada STIHLi 2-MIX mootoreid? Kasutades STIHLi väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See vähendab kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust. STIHLi 2-MIX® tehnoloogia on kuni 20% madalama kütusekuluga ja kuni 70% väiksema heitgaasieraldusega võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata.

Silindri kubatuur
51.6 см³
Võimsus
2.4 kW
Tööorgan
Trimmipea, kolmiknuga 300mm
Mootori seeria
2-MIX
STIHL M-Tronic
JAH
STIHL ErgoStart
JAH
Kütusepump
JAH
Õhufilter
Paber
Kütusepaak (L)
0.99
Vibratsioon vasak/parem (m/s²)
2,8/2,8
Müratase rõhk/tugevus (dB)                     
102/115
Traksid / kanderihm
Universaaltraksid ADVANCE
Trimmipea / trimmitamiil
Autocut 46-2 / 2,7-3,0mm
Lõikenuga
Kolmiknuga 300mm avaga 20mm
Saeketas
Saeketas MZ 225-24 avaga 20mm
Kaal
9.4 kg