Tootegrupid

Baseilo.ee Husqvarna volitatud edasimüüja

 
picture picture picture picture picture

Husqvarna Automower® 430X NERA

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 2-5 tööpäeva
Hind: 3799,00 €
 Lisa korvi

Täiustatud robotniiduk kuni 3200 m² suuruste keerukate murupindade niitmiseks. Rakenduse Automower® Connect ja Husqvarna EPOS™ komplekti abil, mis on saadaval lisatarvikuna, saab muuta robotniiduki piirdekaablivabaks. Disain on viidud esteetilise täiuslikkuseni ning lisaks veel mitmeid nutikaid funktsioone, nagu takistuste vältimine, kuni 50% nõlvade niitmine ja GPS-iga navigeerimine. Niitmise kohandamiseks saate luua oma nutitelefonist Automower® Zone Controli abiga erinevaid tööpiirkondi ja ajutisi mitteniidetavaid alasid.

NB! Vajalik on teostada enne paigaldust kohustuslik aiakontroll, et veenduda Husqvarna EPOS probleemivaba toimimine kavandataval niidualal.

Piirdekaablivaba paigaldus

Automower® NERA sari, mis ühildub Husqvarna EPOS™ komplektiga, pakub teile suuremat vabadust muruhoolduse teostamiseks, luues füüsiliste kaablite asemel virtuaalsed piirid satelliidipõhise tehnoloogia abil.

 

Automower® Zone Control

Automower® Zone Control võimaldab teil rakenduse Automower® Connect kaudu luua töö- ja mitteniidetavaid alasid. Looge kindlaksmääratud tööalad erineva niitmiskõrguse ja ajakavaga või niitmist mitte vajavad tsoonid, et vältida nendel aladel niitmist. Tulemuseks on suurem täpsus, suurem kontroll ja täiuslik lõige.

Objektide tuvastamine ja vältimine

Sisseehitatud tehnoloogia aitab niidukil objekte tuvastada ja vältida kokkupõrget. Tuvastamisrežiim vähendab kiirust ja muudab kokkupõrked pehmemaks ning vältimisrežiim paneb niiduk eemale pöörama ja kokkupõrkeid vältima.

Automower® Connect rakendus

Täielik kontroll robotniiduki üle Husqvarna Automower® Connect rakendusega oma nutitelefonist. Saate oma Husqvarna robotniidukit hallata ja jälgida, vabastades teid niitmisest, kuid saavutades sellegi poolest esmaklassilise niidetud muru. Muutke oma muruhooldus Automower® Connectiga võimalikult muretuks. Sõltuvalt mudelist on saadaval mobiilside, Wi-Fi ja Bluetooth-ühendus. *Bluetooth®-ühenduvus pakub kuni 30 meetrit leviala. Wi-Fi-ühendus tagab levi kõikjal maailmas, samal ajal kui niiduk on ühendatud Wi-Fi-ga. Mobiilside pakub levi kõikjal maailmas ja sisaldab 10-aastast mobiilse andmeside lepingut*. *Kaasasolev Automower® Connecti 10-aastane leping kehtib ainult juhul, kui kolmas osapool pakub piirkonnas piisavat mobiililevi.

 

 

Kasutajasuhtlus

Kõik Automower® Connect rakendusega varustatud robotniidukid on võimalik ühendada ka Amazon Alexa ja Google Home süsteemiga. Lihtsalt esita häälkäsklus oma nutikõlarile ja masin kuuletub. Võimaldab kasutada lihtsamaid käsklusi nagu start, stop ja park. Lisaks võimalus küsida hetkelist staatust masina kohta.

 

 

Nutikad ühendused IFTTT abil

Integreerige Automower® veelgi enam oma nutikoduga, kasutades seda IFTTT-aplettides. Looge ühendus mõne nutika ühendusega rakenduses Automower® Connect või looge isegi oma lahendus IFTTT-ga. Võib-olla soovite, et teie niiduk pargiks, kui teie lapsed koolist koju tulevad või kui ilmateade näitab tugevat vihma? Või panna see tööle sünkroonselt ilmaga? IFTTT ("If This, then That") on tasuta ja hõlpsasti kasutatav.

 

GeoFence

Kui määrate rakenduse Automower® Connect kaudu oma niiduki jaoks GeoFence'i ala, saate oma telefonile teateid, kui teie niiduk viiakse sellest eelmääratletud piirkonnast välja. Varguse riski minimeerimine ja niiduki asukoha pidev teadmine.

 

Süsteemne koridori niitmine

Niiduk muudab vastavalt koridori laiusele niitmissüsteemi.

TargetHeight muru kvaliteedi parandamiseks

Parandab muru kvaliteeti, reguleerides lõikekõrgust MAX-st 10 päeva jooksul kindlaksmääratud kõrguseks.

Kasutajaprofiilid

Lihtsustab robotniiduki jagamist erinevate asukohtade vahel. Kasutajaprofiilile on võimalik anda nimi, mis teeb seadistamise lihtsaks.

GPS süsteem

Tänu sisseehitatud GPS süsteemile kaardistab niiduk aia ning korrigeerib oma niitmismustrit vastavalt vajadusele, tagamaks parima niidutulemuse.

GPS vargusevastane kaitse

GPS-jälgimisega varustatud t niidukid hakkavad GPS-asendit jälgima koheselt ja saadavad rakenduse Automower Connect® kaudu teateid teie seadmesse. Varguse riski minimeerimine ja niiduki asukoha pidev teadmine.

Automower® Access

Uus ja lihtsustatud pöördnupu ja suure eraldusvõimega ekraaniga kasutajaliides, mis võimaldab niidukit kergesti seadistada. Ikoonidel põhinev menüü.

Husqvarna AIM tehnoloogia (Automower® Intelligent Mapping)

Husqvarna AIM-tehnoloogia kasutab teie robotniiduki sisseehitatud GPS-i ja sensoreid, et luua niiduala virtuaalne kaart, mis omakorda võimaldab luua mitmeid nutikaid Automower® funktsioone. Rakenduses Automower® Connect on nähtav niiduala virtuaalne kaart kui ka piirde- ja juhtkaablid. AIM-tehnoloogia abil saate rakenduse abil luua erineva lõikekõrguse ja ajakavaga tööalasid või tsoonide kuhu ei soovi kuhu robotniiduk ei läheks. Automower®-it saab jälgida ka reaalajas Automower® Connecti kaudu.

 
Automower® X-Line

Husqvarna Automower® X-Line on meie kõige rohkemate funktsioonidega sari, mis on loodud neile, kes soovivad tipptasemel robotniidukit. Varustatud X-Line'i funktsioonipaketiga, sealhulgas Automower® Connect koos varguse jälgimise GPS-iga, GPS navigeerimisega, LED-esituledega, eesmise kummist põrkerauaga ja X-Line'i korpusega.

 
Rewilding Mode

Režiim Rewilding Mode on loodud selleks, et kutsuda loodus tagasi sinu aeda. Kui režiim on aktiveeritud, muudab see automaatselt 10% sinu murualast looduslikkuse taastamise piirkonnaks. Automower® jätab selle ala puutumata nii kauaks kui soovid ja sa saad looduslikkuse taastamise piirkonda igal ajal suurendada, ümber kujundada, teisaldada või eemaldada. See funktsioon on saadaval järgmiste mudelite puhul. 405X, 415X, 430X NERA, 435X AWD ja 450X NERA; kasutajaid teavitatakse uuendusest rakenduse Automower® Connect kaudu. 430X NERA ja 450X NERA vajavad režiimi Rewilding Mode kasutamiseks piirdekaabli paigaldust.

 

Tarkvaravärskendus üle õhu

Võimalus tarkvara värskendada läbi üle õhu, läbi Automower® Connect rakenduse.

 

Külmasensor

Katkestab automaatselt külmades tingimustes niitmise ajakava, aidates muru kaitsta.

 

Kitsad koridorid

Husqvarna Automower® tunnetab tänu anduritele isegi kitsaimad koridorid ning läbib need tõrgeteta. Tallamisjälgede vältimiseks varieerib ta oma liikumisteed läbi koridori.

 

Murukasvu sensor

Niiduk kohandab oma tööaega vastavalt murukasvule, see tähendab seda, et kiirel kasvuperioodil niidab niiduk maksimaalsel võimsusel. Kuiva ja päikesepaistelise ilmaga vähendab niiduk võimsust ning niidab harvem.

 

Kohtniitmine

Spetsiaalne programm kiireks pikema muru niitmiseks piiratud alal. Sobib kasutamiseks näiteks aiamööbli aluste pindade niitmiseks peale mööbli eemaldamist. Asetage niiduk soovitud kohale ning käivitage programm. Niiduk hakkab niitma ringjalt liikudes. Peale niitmise lõpetamist läheb niiduk automaatselt tagasi tavaprogrammile.

 

Elektriline kõrguse reguleerimine

Elekrtiline niidukõrguse reguleerimine teeb niidukõrguse reguleerimise kiireks ja mugavaks.

 

Lihtne puhastada

Pealmist katet ja niidukit on võimalik puhastada voolava veega. Kaasasoleva tööriistaga on katet lihtne eemaldada.

 

Madalad süsinikuheitmed

Selle toote valimisel võid olla kindel, et see tekitab aktiivsel kasutamisel vähem süsinikuheitmeid võrreldes traditsioonilise bensiinitootega. See akutoitega toode ei eralda kasutamise ajal CO2-heitmeid, kuid pakub Husqvarna toodetele omast võimsust ja kvaliteeti. Siiski on oluline märkida, et CO22-heitmed tekivad toote elutsükli muudel etappidel, näiteks tootmisel, laadimisel ja utiliseerimisel.

 

Tööpiirkonna suurus
3200 m² ±20%
Maksimaalne kallak 
tööpiirkonnas
27 °
Keskmine laadimisaeg
40 min
Keskmine niitmise aeg 
ühe laadimisega
145 min
Lõikelaius
22 cm
Lõikekõrgus, min–max
20-60 mm
Nutikoduga ühilduv
Jah
PIN kood
Jah
Tõsteandur
Jah
Kallutusandur
Jah
Takistuse tuvastamine
Radariandur
Tagatud müratase
56 dB(A)
Kaal
14.6 kg