Tootegrupid

Baseilo.ee Husqvarna volitatud edasimüüja

 
picture picture picture

Husqvarna Aspire™ T28-P4A aku ja laadijaga

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 2-5 tööpäeva
Hind: 229,00 €
 Lisa korvi

VideoSee 18 V akutoitega murutrimmer koos kahe trimmijõhviga loob suure tõhususega täiuslikud servad. Husqvarna Aspire™ T28-P4A on mõeldud kasutamiseks väikestes ruumides ja kaasasoleva konksuga on selle hoiustamine lihtne. Silmuskäepidet ja teleskoopvart saab reguleerida mugavaks tööasendiks. Naudi selliseid nutikaid funktsioone nagu automaatne ettanne, et tagada töötamise ajal optimaalne trimmijõhvi pikkus, metallist taimekaitse lillepeenarde ja puude kaitsmiseks ning automaatne väljalülitus, mis muudab keskkonna ohutumaks siis, kui murutrimmer on järelevalveta. Nagu kõigil Husqvarna Aspire™ sarja tööriistadel, on ka sellel stiilne must disain, mida täiendavad oranžid detailid, suunates sind hõlpsalt kõigi kontaktpunktide juurde. 18 V POWER FOR ALLIANCE akusüsteem on paindlikum ja vajab lisaks ka vähem hoiustamisruumi, kuna ühte akut saab kasutada mitme tööriista ning aianduskaubamärgi jaoks.

Komplektis 4,0Ah aku ja laadija

CF-554218.png (2 KB)

Madal müratase

Madal müratase võimaldab töötada hommikuti ja õhtuti, ilma naabreid häirimata.
DP-705866.png (22 KB)

Automaatne trimmijõhvi etteanne

Jõhvi automaatne etteanne kahe jõhviga tagab optimaalse trimmijõhvi pikkuse ilma pingutuseta ja ühtlasema trimmitulemuse kui ühe jõhviga murutrimmerid. Husqvarna trimmipea A15B sobib suurepäraselt nii trimmimiseks kui ka ääristamiseks. Parim valik mitmekülgseks ja muretuks kasutamiseks.
DQ-909268.jpeg (24 KB)

Teleskoopvars

Husqvarna Aspire™-i murutrimmer on varustatud reguleeritava teleskoopvarrega mugavaks tööasendiks ja kompaktseks hoiustamiseks. Saad pikkust hõlpsalt reguleerida vastavalt oma vajadustele ja kui töö on tehtud, saab vart hõlpsalt lühendada selle nutikamaks hoiustamiseks.
 H350-0535.jpeg (13 KB)

Husqvarna Connect

Husqvarna Connect rakendusega on sul lihtne ja kiire ligipääs toote kasutusjuhendile, kasutussoovitustele, erinevatele sobivatele lisatarvikutele ja varuosadele. Lisaks annab rakendus ülevaate toote tööajast, aku laetuse tasemest ning annab teada, kui on lähenemas hoolduse tähtaeg. Rakendus on tasuta allalaetav App Storeśt ja Google Play´st.
HF-693070.jpeg (20 KB)

Madalad süsinikuheitmed

Selle toote valimisel võid olla kindel, et see tekitab aktiivsel kasutamisel vähem süsinikuheitmeid võrreldes traditsioonilise bensiinitootega. See akutoitega toode ei eralda kasutamise ajal CO2-heitmeid, kuid pakub Husqvarna toodetele omast võimsust ja kvaliteeti. Siiski on oluline märkida, et CO22-heitmed tekivad toote elutsükli muudel etappidel, näiteks tootmisel, laadimisel ja utiliseerimisel.
LT-502107.png (6 KB)

POWER FOR ALL akusüsteem

18 V POWER FOR ALLIANCE akusüsteem on optimaalne kodu- ja aiatööde jaoks. Üht akut saab kasutada mitme tööriista ja aiatoodete kaubamärgi jaoks. Nii on tagatud paindlikkus ja vaja on palju väiksemat hoiuruumi. Kahes suuruses saadaval Husqvarna 18 V akud on optimeeritud Aspire™ tööriistade jaoks, et tagada parem võimsus ja tõhus tööaeg ning sobida sinu aias mitmesuguste isiklike ja eriilmeliste projektide jaoks. Lisaks hõlbustavad aku kompaktne suurus ja väike kaal kasutatavust, muutes iga töö mugavamaks ning tõhusamaks.
Automower® Aspire™ R4 ei kuulu POWER FOR ALL ALLIANCE’i ja seda toidab sisseehitatud aku.
NQ-036012.jpeg (6 KB)

Pehme kattega käepide

Husqvarna Aspire™ tööriistade pehme kattega käepide tagab töötamise ajal hea haarde ja mugavuse.
QI-022376.jpeg (9 KB)

Aspire™ kasutajasõbralik juhtpaneel

Naudi Husqvarna Aspire™-i digitaalse kasutajaliidese abil täielikku kontrolli ja tõhusat tööd. Digitaalne kasutajaliides võimaldab masinat ühe nupuvajutusega lihtsalt sisse ja välja lülitada. Saad oma tööriista aku olekut mugavalt otse ekraanilt vaadata, et oma ülesandeid tõhusalt planeerida ja laadida masinat ainult siis, kui seda vajad.

SE-929496.jpeg (14 KB)

Ruumisäästlik hoiustamine

Tänu spetsiaalselt valmistatud konksule ja kompaktsele disainile on seda lihtne hoiustada. Aspire™ tööriistu saab hõlpsasti muuta veelgi kompaktsemaks tänu reguleeritavatele, kokkupandavatele või eemaldatavatele osadele, mis hõlbustavad nii hoiustamist kui ka transportimist kitsastes kohtades, näiteks väikestes kuurides või autodes. Igas pakendis sisalduva konksu abil saad neid hoiustada otse seinale või riputada meie seinale kinnitatavale hoiusiinile, mis on osa Husqvarna Aspire™ hoiustamissüsteemist. Siini lisatarvikut müüakse eraldi.
UE-014876.jpeg (24 KB)

Kompaktne jõudlus

Iga Husqvarna Aspire™ toote kompaktne suurus ja väike kaal parandavad käsitsevust ja pakuvad suurt hulka Husqvarna uuenduslikke tehnoloogiaid – kõik selleks, et suurendada masina võimsust ja efektiivsust.
WB-482119.jpeg (4 KB)

Intuitiivne käsitsemine

Stiilne must disain, mida täiendavad oranžid detailid, mis juhatavad teid intuitiivselt kõigi "suhtluspunktide" juurde.
YS-940111.jpeg (11 KB)

Kahe liiniga trimmipea

Kahekordsed trimmijõhvid võimaldavad kujundada täiuslikke ääri tõhusamalt ilma liigse pingutuseta. Husqvarna Aspire™ murutrimmeri kasutamisel antakse jõhv ette käivitamisel ja kasutamise ajal automaatselt ette. Selle topeltjõhvid aitavad lõigata kiiremini ja täpsemalt, tagades täiuslikud tulemused ning optimaalse jõudluse igas lõikes.

 

Aku pinge
18 V
Aku mark
Li-Ion
Komplektis olevate akude arv
1tk, 4,0 Ah
Lõikelaius
28 cm
Maksimum pöörete arv                        
6800 p/min
Müratase operaatori kõrvale
73 dB(A)
Müratase, garanteeritud(LWA)
88 dB(A)
Kaal (ilma akuta)
2.6 kg