Tootegrupid

Baseilo.ee Husqvarna volitatud edasimüüja

 
picture picture

Husqvana Aspire™ H50-P4A

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 2-5 tööpäeva
Hind: 199,00 €
 Lisa korvi

VideoKerge 18V akuhekilõikuri abil saate hõlpsalt hekke ja põõsaid kujundada. Hoiustamisel on mõeldud väikestele ruumidele ning kaasasoleva riputuskonksu abil on see lihtsaks ja ruumisäästvaks tehtud. Kahepoolsed lõiketerad, võimas mootor ja 50 cm pikkune lõiketera saavad hakkama kuni 23 mm läbimõõduga okstega. Praktiline lehesuunaja lõikejääkide eemaldamiseks hekilt pügamise ajal, et vähendada hilisemat puhastustööd. Ergonoomiline pehme kattega käepide ja suurem ohutus koos automaatse väljalülitamisega, kui jätta masin järelevalveta. Osa POWER FOR ALL akusüsteemist. Husqvarna Aspire akutoitel tööriistad on välja töötatud ruumisäästlikust silmas pidades. Seetõttu on iga tootega kaasas spetsiaalne hoiukonks, mille saab kinnitada otse seinale või kasutada koos Husqvarna Aspire hoiustussüsteemiga. See toode on osa POWER FOR ALL akusüsteemist ja ühildub paljude teiste kaubamärkide akude ja laadijatega, mis kuuluvad sellesse süsteemi. See loob võimaluse osta kõigi kodu- ja aiatööriistade jaoks vaid üks aku.

Aku ja laadija kompletis!

CF-554218.png (2 KB)

Madal müratase

Madal müratase võimaldab töötada hommikuti ja õhtuti, ilma naabreid häirimata.

H350-0535.jpeg (13 KB)

Husqvarna Connect

Husqvarna Connect rakendusega on sul lihtne ja kiire ligipääs toote kasutusjuhendile, kasutussoovitustele, erinevatele sobivatele lisatarvikutele ja varuosadele. Lisaks annab rakendus ülevaate toote tööajast, aku laetuse tasemest ning annab teada, kui on lähenemas hoolduse tähtaeg. Rakendus on tasuta allalaetav App Storeśt ja Google Play´st.

LT-502107.png (6 KB)

POWER FOR ALL akusüsteem

18 V POWER FOR ALLIANCE akusüsteem on optimaalne kodu- ja aiatööde jaoks. Üht akut saab kasutada mitme tööriista ja aiatoodete kaubamärgi jaoks. Nii on tagatud paindlikkus ja vaja on palju väiksemat hoiuruumi. Kahes suuruses saadaval Husqvarna 18 V akud on optimeeritud Aspire™ tööriistade jaoks, et tagada parem võimsus ja tõhus tööaeg ning sobida sinu aias mitmesuguste isiklike ja eriilmeliste projektide jaoks. Lisaks hõlbustavad aku kompaktne suurus ja väike kaal kasutatavust, muutes iga töö mugavamaks ning tõhusamaks.
Automower® Aspire™ R4 ei kuulu POWER FOR ALL ALLIANCE’i ja seda toidab sisseehitatud aku.

 NQ-036012.jpeg (6 KB)

Pehme kattega käepide

Husqvarna Aspire™ tööriistade pehme kattega käepide tagab töötamise ajal hea haarde ja mugavuse.

 PP-369499.jpeg (21 KB)

 

Väike aga tubli

Iga Husqvarna Aspire™ toote kompaktne suurus ja kerge kaal parandavad manööverdusvõimet. Paljude uuenduslike Husqvarna tehnoloogiate abil saavutad suure võimsuse ja tõhususe, mis muudavad aias täiusliku tulemuse saavutamise lihtsamaks.

 

 QI-022376.jpeg (9 KB)

 

Aspire™ kasutajasõbralik juhtpaneel

Naudi Husqvarna Aspire™-i digitaalse kasutajaliidese abil täielikku kontrolli ja tõhusat tööd. Digitaalne kasutajaliides võimaldab masinat ühe nupuvajutusega lihtsalt sisse ja välja lülitada. Saad oma tööriista aku olekut mugavalt otse ekraanilt vaadata, et oma ülesandeid tõhusalt planeerida ja laadida masinat ainult siis, kui seda vajad.

 
SE-929496.jpeg (14 KB)

Ruumisäästlik hoiustamine

Tänu spetsiaalselt valmistatud konksule ja kompaktsele disainile on seda lihtne hoiustada. Aspire™ tööriistu saab hõlpsasti muuta veelgi kompaktsemaks tänu reguleeritavatele, kokkupandavatele või eemaldatavatele osadele, mis hõlbustavad nii hoiustamist kui ka transportimist kitsastes kohtades, näiteks väikestes kuurides või autodes. Igas pakendis sisalduva konksu abil saad neid hoiustada otse seinale või riputada meie seinale kinnitatavale hoiusiinile, mis on osa Husqvarna Aspire™ hoiustamissüsteemist. Siini lisatarvikut müüakse eraldi.

SQ-447331.jpeg (10 KB)

Intuitiivne käsitsemine

Husqvarna Aspire™ tootesarja elegantset musta disaini täiendavad oranžid detailid, mis juhatavad teid intuitiivselt kõigi "suhtluspunktide" juurde. Täiustatud ergonoomika, nagu reguleeritavad käepidemed, ja vastupidavad materjalid aitavad teil hõlpsalt vastu võtta mis tahes aiatöö väljakutse.

UZ-184653.jpeg (18 KB)

Aspire™ lehesuunaja

Husqvarna Aspire™ hekilõikuri H50-P4A eemaldatava lehekoguriga saad kärpimise ajal lehed kinni püüda ja nii koristamise arvelt aega säästa. Saad hõlpsalt reguleerida tööriistavaba eemaldatavat ribi, et juhtida hekijäätmeid.

Lõikehamba haare    
23 mm
Lõikamise kiirus
2800 lõiget/min
Lõiketera pikkus
50 cm
Müratase operaatori kõrvale
82 dB(A)
Müratase, garanteeritud(LWA)
97 dB(A)
Igapäevane vibratsiooniklass (A8)              
2.48 m/s²
Aku pinge
18 V
Aku mark
Li-Ion
Kaal ilma akuta
3.1 kg