7 põhjust, miks soetada omale robotniiduk

19.11.2021

 

1. Vabadus

 

Robotniiduki olemasolul võidad igal aastal kümneid tunde vaba aega. Veeda muruniitmise asemel rohkem aega pere ja sõpradega ning tegele sellega, mida sa tõeliselt naudid. Võid kindel olla, et robotniiduk hoiab muru täiuslikkusena nii vihmas kui ka päikesepaistes. Nautige suve ja vabadust.

 

2. Ületamatu niitmistulemus aastaringselt

 

Husqvarna Automower® kasutab iga rohulible lõikamiseks žilett terasid, mille tulemuseks on lopsakas roheline muru, mida tavaliste teradega ei saavuta. Niidetud libled langevad maapinnale ning toimivad loodusliku väetisena, mis muudab muru roheliseks ja samblavabaks.

 

3. Töötab iga ilmaga

 

Husqvarna Automower niidab suurepäraselt iga ilmaga (välja arvatud lumega). Roboti olulised komponendid on kaitstud nii vihma, tolmu kui ka rohulõikmete eest.

 

4. Madalad püsikulud

 

Automower® töötab akutoitel, seega ei tekita niiduk mitte mingeid heitgaase ning selle energiatarve on väga madal. Jooksvad kulud elektrile on sõltuvalt mudelist ja niiduala suurusest umbes 5 € – 18 € hooaja kohta. Kuna robotid töötavad elektriga, siis ei pea seadmetel vahetama õli või puhastama mootorit. Kuid sellegipoolest on soovitatav aeg-ajalt, näiteks kord aastas, vahetada masina niitmisterasid

 

5. Osavus on tootjate prioriteet

 

Nutikad Husqvarna robotniidukid tulevad toime ka kõige keerukamate aedade hooldamisega. Neile pole takistuseks kitsad läbikäigud ja kallakud. Soovi korral saad niidukit juhtida ja jälgida oma nutiseadmest mistahes maailma paigast. Kontroll on alati teie käes!

 

6. Töötab vaikselt

 

Imestad isegi, kui kiiresti sa oma robotmuruniiduki unustad. Ta liigub aias märkamatult ning teeb oma tööd kiiresti, vaikselt ja tõhusalt.

 

7. Kõik on kontrolli all nutitelefoni abil

 

Automower Connect annab Sulle Husqvarna robotniiduki töö üle täieliku kontrolli. Teenusel on kaks mudelist sõltuvat ühendusreziimi

 

8. Saab hakkama küngastel ja kallakutel

 

Tänu uuenduslikule tootearendusele ja nutikusele saab Automower 435 AWD hakkama kuni 70% (35kraadi) kallakutel. Teised mudelid saavad probleemideta hakkama kuni 45% kallakutel.

 

  1. Turvalisus
  2. Mutipeletaja