picture picture

Stihl RE 90

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 2-5 tööpäeva
Hind: 179,00 €
 Lisa korvi

Väiksemateks kodusteks puhastustöödeks mõeldud väike ja tõhus survepesur. Survepesur on alumiiniumpumbaga, mis tagab pesurile pika kasutusea. Pesuril on 6-meetrine survevoolik ja 5-meetrine elektrikaabel. Mugavust ja mobiilsust lisavad suured rattad. Pikk, keeratav ja kiirühendusega pesupüstol võimaldab mugavalt ja ise kuivaks jäädes tööd teha. Komplekti kuulub rotojetdüüs (ringdüüs), mille surve on reguleeritav ja mõeldud raskema mustuse eemaldamiseks, pesudüüs ning pesuaineotsik paagiga.

Survepesurite tootmisel on STIHL kindlaks jäänud oma põhinõudele: kõik tooted, mis kannavad STIHLi nime, on väga kvaliteetsed ja kasutusmugavad ning võrreldavad ainult parimate konkurentidega turul.

Survepesurid RE 90 - 130 Plus on mitmeteks pesutöödeks koduaias. Mugav disain, täiustatud kasutusomadused ja praktilised detailid, näiteks alumiiniumist pumbapea, teleskoopkäepide survepesur RE 130 Plus ja survepesur RE 150 Plus-l, kiirühendustega voolikud ning püstolid muudavad töö nende pesuritega mugavaks ja kergeks. Kõik STIHLi pesurid on kasutatavad ka ilma trassisurveta ehk imevad vett veekogust või anumatest. Imemiseks on vaja spetsiaalset tugevaseinalist imuvoolikut ja filtriga põhjaklappi.

STIHL soovitab alati kasutada veefiltrit, et tagada survepesuri pikk kasutusiga.

 

Võimsus
1.8 kW
Max. veesurve
120 bar
Max. veehulk
520 l
Pumbamaterjal
Alumiinium
Veesurve
10-100 bar
Min. veehulk
350 l
Max. eeltäite imutugevus
trassisurveta / 0,5m
Survevoolik
6 m
Survevooliku materjal                         
Tekstiilkiudvõrk, plastikkattega
Voolikurull                
EI
Survedüüsid
Pesu/rotojet/aine
Pesuainepaak (L) / reguleeritav
0,5 / EI
Max. sisendvee temp. (˚C)
40
Mootori seeria
DC harjadega
Tööpinge
230 V
Elektrikaabel
5 m
Teleskoop transportkäepide
EI
Vibratsioon vasak/parem (m/s²)
2.5
Kaal
9.8 kg