picture picture picture picture

Stihl FS 410 C-EM

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 2-5 tööpäeva
Hind: 1099,00 €
 Lisa korvi

Lihtne ja võimas võsalõikur, mis mõeldud professionaalseks metsahooldus- ja trimmerdamistööks või suuremateks töödeks talupidamises. ErgoStart'i starteriga ja M-Tronic mudel. 

Komplektis: kolmiknuga 300-3, trimmipea Autocut 46-2 + trimmikaitse ja universaal ADVANCE kandetraksid.

Lisavarustusena võimalik paigaldada ka saeketas 225mm ja saekettakaitse komplekt.

M-Tronic süütemoodulile lisaks asub hoorattal ka kontrollüksus, mis kontrollib pidevalt õhurõhku, kütuse ja õhu koostist ning mootori temperatuuri. Vastavalt sellele reguleerib üksus süütesegu kütuse ja õhu vahekorda. Mootor töötab alati optimaalsetel pööretel vastavalt tingimustele. Puudub vajadus karburaatorit käsitsi reguleerida. Tänu puhtamale ja täpsemalt reguleeritud küttesegule töötab mootor säästlikumalt, saastab vähem keskkonda ja selle tööiga on pikem. Ka käivitamisel seatakse mootor automaatselt käivitusasendisse.

4-punkti antivibratsioonisüsteem tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele. Kasutatud on eriterasest antivibratsioonivedrusid ja kummist vibratsioonipukse. Võsalõikur on töötamisel piisavalt jäik, kuid samas ei kandu vibratsioon kasutaja kätele üle.

Uue tooreklapisüsteemiga kergem käivitada. Kontrollpidemel on vaid suretinupp. Tooreklapi lülitil on kolm asendit: külmkäivitus, soekäivitus ja tööasend. Nuppu saab keerata alla vajutades ja see hüppab alati gaasi vajutades automaatselt tööasendisse. Kõik see kokku muudab käivitusprotsessi mugavamaks.

AutoCut 46-2 trimmipea: trimmipead töötamise ajal vastu maapinda lüües pikendatakse trimmitamiili automaatselt.

STIHL M-Tronic

Kütuse pealevool on elektrooniliselt juhitav ning kohandub automaatselt töö- ja keskkonnatingimustega, tagades mootori optimaalse jõudluse. Mälufunktsioon võimaldab kiiresti jätkata poolelijäänud tööd pärast pausi ja seadistusi pole tarvis käsitsi reguleerida.

STIHL 2-MIX®

Miks eelistada STIHLi 2-MIX mootoreid? Kasutades STIHLi välja töötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See vähendab kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust. STIHLi 2-MIX® tehnoloogia on kuni 20% madalama kütusekuluga ja kuni 70% väiksema heitgaasieraldusega võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata.

Silindri kubatuur
41.6 см³
Võimsus
2.0 kW
Tööorgan
Trimmipea, kolmiknuga 300mm
Mootori seeria
2-MIX
STIHL M-Tronic
JAH
STIHL ErgoStart
JAH
STIHL ElastoStart
EI
STIHL EcoSpeed
EI
Dekompressioonklapp
EI
Kütusepump
JAH
Käepidemesoojendus
EI
Õhufilter
Paber
Kütusepaak (L)
0.75
Vibratsioon vasak/parem (m/s²)
2,0/1,7
Müratase rõhk/tugevus (dB)                     
99/111
Traksid / kanderihm
Universaaltraksid Advance
Trimmipea / trimmitamiil
Autocut 46-2 / 2,7-3,0mm
Lõikenuga
Kolmiknuga 300mm avaga 20mm
Saeketas
Saeketas MZ 225-24 avaga 20mm
Saeketas ja saekettakaitse komplektis 
EI
Trimmipea ja trimmikaitse komplektis
JAH
Lõikenuga ja trimmikaitse noale komplektis
JAH
Kaal
8.5 kg