Tootegrupid

Baseilo.ee Husqvarna volitatud edasimüüja

 
picture picture picture

Husqvarna Automower® Aspire™ R4

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 2-5 tööpäeva
Hind: 949,00 €
 Lisa korvi

VideoKompaktne robotniiduk, mis on optimeeritud väiksemate muruplatside ja kitsaste läbikäikude niitmiseks. Husqvarna Automower® Aspire™ R4 on varustatud külmakaitse ja ilmataimeriga, mis reguleerivad niitmist olenevalt ilmast, tagades usaldusväärse töö ning optimaalsed tulemused. Rakenduse Automower® Connect abil on sul niiduki üle täielik kontrolli ning saad seda oma mobiiltelefonis hallata ja jälgida. Niiduki saab integreerida ka nutikoduga, et saaksid kasutada hääljuhtimist Alexa või Google Home’iga või lisada see IFTTT-rutiinide hulka. Hoiustamist hõlbustavad kompaktne konstruktsioon ja kaasasolevad Aspire™-i konksud.

CR-039664.jpeg (15 KB)

Väike aga tubli

Kompaktne suurus, väike kaal ja suur hulk Husqvarna tehnoloogiaid suurendavad võimsust ning tõhusust ja parandavad kõigi Husqvarna Aspire™-i toodete manööverdusvõimet.
H320-0361.jpeg (19 KB)

Murukasvu sensor

Niiduk kohandab oma tööaega vastavalt murukasvule, see tähendab seda, et kiirel kasvuperioodil niidab niiduk maksimaalsel võimsusel. Kuiva ja päikesepaistelise ilmaga vähendab niiduk võimsust ning niidab harvem.
H320-1062.jpeg (17 KB)

Külmasensor

Katkestab automaatselt külmades tingimustes niitmise ajakava, aidates muru kaitsta.
H320-1130.jpeg (23 KB)

Lihtne puhastada

Robotniidukit saab hõlpsalt alt ja väljast pesta aiavoolikuga. Eemaldatav ülemine kate ja korpus hõlbustavad puhastamist ning kõikjale ligipääsemist.
 H350-0535.jpeg (13 KB)

Automower® Connect rakendus

Naudi rakendusega Automower® Connectoma nutitelefonist kaugjuhtimispuldi mugavust. Muuhulgas saad hallata ja jälgida oma Husqvarna robotniidukit, muuta seadeid ning pääseda hõlpsasti ligi teabele ja näpunäidetele, mis muudavad muru hooldamise muretuks. Sõltuvalt mudelist on saadaval mobiilside, Wi-Fi ja Bluetooth ühenduvus.
 H350-0674c.jpeg (16 KB)

Kasutajasuhtlus

Ühildub Amazon Alexa, Google Home ja IFTTT-ga mugavaks hääljuhtimiseks ning olekuvärskendusteks. See kehtib kõigi mobiilside- või Wi-Fi-ühenduvusega Husqvarna Automower® mudelite kohta, mis võimaldavad täita häälkäsklusi (nt käivitamine, seiskamine ja parkimine), saada niiduki olekuvärskendusi, küsides seda lihtsalt häälassistendilt läbi IFTTT rutiinide ning palju muud. Automower® Connecti abil saad ka oma robotniiduki nutisüsteemiga Gardena Smart System ühendada ning muru korraga nii niita kui ka kasta.

 H350-0732.jpeg (19 KB)

Kitsad koridorid

Husqvarna Automower® tunnetab tänu anduritele isegi kitsaimad koridorid ning läbib need tõrgeteta. Tallamisjälgede vältimiseks varieerib ta oma liikumisteed läbi koridori.
HF-693070.jpeg (20 KB)

Madalad süsinikuheitmed

Selle toote valimisel võid olla kindel, et see tekitab aktiivsel kasutamisel vähem süsinikuheitmeid võrreldes traditsioonilise bensiinitootega. See akutoitega toode ei eralda kasutamise ajal CO2-heitmeid, kuid pakub Husqvarna toodetele omast võimsust ja kvaliteeti. Siiski on oluline märkida, et CO22-heitmed tekivad toote elutsükli muudel etappidel, näiteks tootmisel, laadimisel ja utiliseerimisel.
HI-442980.png (7 KB)

Tarkvaravärskendus üle õhu

Uute funktsioonide ja värskenduste aktiveerimiseks saad hõlpsalt teha ise tarkvarauuendusi rakenduse Automower® Connect kaudu.
PL-315345.jpeg (21 KB)

Nutikad ühendused IFTTT abil

Kasuta nutiühendusi rakenduses Automower® Connect või loo IFTTT-ga oma paindlikud rutiinid, et integreerida Automower® veelgi paremini oma nutikoju. Ehk soovid, et robotniiduk end ära pargiks, kui ootad lapsi koolist koju või kui ennustatakse paduvihma? Või soovid niiduki täielikult ilmaoludega sünkroonida? Aplett IFTTT („If This, Then That“ ehk „kui see, siis too“) on tasuta ja lihtne kasutada.
SE-929496.jpeg (14 KB)

Ruumisäästlik hoiustamine

Tänu spetsiaalselt valmistatud konksule ja kompaktsele disainile on seda lihtne hoiustada. Aspire™ tööriistu saab hõlpsasti muuta veelgi kompaktsemaks tänu reguleeritavatele, kokkupandavatele või eemaldatavatele osadele, mis hõlbustavad nii hoiustamist kui ka transportimist kitsastes kohtades, näiteks väikestes kuurides või autodes. Igas pakendis sisalduva konksu abil saad neid hoiustada otse seinale või riputada meie seinale kinnitatavale hoiusiinile, mis on osa Husqvarna Aspire™ hoiustamissüsteemist. Siini lisatarvikut müüakse eraldi.
H350-0732b.jpeg (20 KB)

Süsteemne koridori niitmine

Muruniiduki saab häälestada nii, et see lülituks kitsastes läbikäikudes juhusliku liikumise režiimilt süsteemsele režiimile. See vähendab tavaliselt kitsastes läbikäikudes esinevate pöörete ja konaruste arvu, minimeerides seega rattajälgede tekkimise ning muru kulumise ohtu.

 

Lõikekõrgus, min–max
20-45 mm
Tööpiirkonna suurus
400 m² ±20%   
Maksimaalne kallak 
tööpiirkonnas
14 °
Keskmine laadimisaeg
75 min
Keskmine niitmise aeg ühe 
laadimisega
70 min
Lõikelaius
16 cm
Taimer
Jah
PIN kood
Jah
Tõsteandur
Jah
Kallutusandur
Jah
Tagatud müratase
58 dB(A)
Kaal
5.9 kg