Tootegrupid

Baseilo.ee Husqvarna volitatud edasimüüja

 
picture picture picture picture picture picture

Husqvarna Automower® 315 Mark II

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 2-5 tööpäeva
Hind: 2099,00 €
 Lisa korvi

Husqvarna Automower® 315 Mark II on lihtsasti kasutatav robotniiduk, mis sobib kuni 1500 m² suurustele muruplatsidele. Tänu kompaktsele neljarattalisele konstruktsioonile saad seda usaldada täiuslike tulemuste saavutamisel nii 40% kaldega kallakul kui ka kitsastes läbikäikudes. Niidukit on lihtne puhastada ning sellel on külmumiskaitse ja ilmataimer, mis kohandavad niitmisaega vastavalt hooajale ning katkestavad niitmise ajakava härmatise korral. See välistab asjatut murukulumist. Lisaks lülitub niiduk kitsastes läbikäikudes süstemaatilise niitmise režiimile, et vähendada pöörete arvu ja minimeerida rattajälgi. Rakenduse Automower® Connect abil saad niidukit nutitelefoniga mugavalt nii jälgida kui ka hallata.

Automower® Connect rakendus

Naudi rakendusega Automower® Connectoma nutitelefonist kaugjuhtimispuldi mugavust. Muuhulgas saad hallata ja jälgida oma Husqvarna robotniidukit, muuta seadeid ning pääseda hõlpsasti ligi teabele ja näpunäidetele, mis muudavad muru hooldamise muretuks. Sõltuvalt mudelist on saadaval mobiilside, Wi-Fi ja Bluetooth ühenduvus.

Untitled design - 2024-05-10T130901.751.png (48 KB)

Süsteemne koridori niitmine

Muruniiduki saab häälestada nii, et see lülituks kitsastes läbikäikudes juhusliku liikumise režiimilt süsteemsele režiimile. See vähendab tavaliselt kitsastes läbikäikudes esinevate pöörete ja konaruste arvu, minimeerides seega rattajälgede tekkimise ning muru kulumise ohtu.

Murukasvu sensor

Niiduk kohandab oma tööaega vastavalt murukasvule, see tähendab seda, et kiirel kasvuperioodil niidab niiduk maksimaalsel võimsusel. Kuiva ja päikesepaistelise ilmaga vähendab niiduk võimsust ning niidab harvem.

Untitled design - 2024-05-09T094456.776.png (46 KB)

Külmasensor

Katkestab automaatselt külmades tingimustes niitmise ajakava, aidates muru kaitsta.

Untitled design - 2024-05-09T094448.061.png (48 KB)

Kitsad koridorid

Husqvarna Automower® tunnetab tänu anduritele isegi kitsaimad koridorid ning läbib need tõrgeteta. Tallamisjälgede vältimiseks varieerib ta oma liikumisteed läbi koridori.

Spiraalniitmine

Tõhusaks niitmiseks kõrge rohuga aladel saab aktiveerida koht- ja spiraallõikamise režiimid. Kui spiraallõikamise funktsioon on aktiveeritud, tuvastavad lõiketerade ketta andurid, kui niiduk siseneb kõrgema rohuga alale, ja lülituvad automaatselt süstemaatilisele spiraalsele mustrile. Kohtlõikamise režiim on loodud piiratud pikema muru ala kiireks niitmiseks. See on eriti kasulik näiteks aiamööbli alla jääva ala niitmiseks pärast seda, kui oled mööbli eemaldanud. Aseta niiduk vastavale alale ja vali kohtlõikamise režiim. Niiduk asub niitma tihedate spiraalidena ja töö lõpetamisel jätkab automaatrežiimil.

Kohtniitmine

Spetsiaalne programm kiireks pikema muru niitmiseks piiratud alal. Sobib kasutamiseks näiteks aiamööbli aluste pindade niitmiseks peale mööbli eemaldamist. Asetage niiduk soovitud kohale ning käivitage programm. Niiduk hakkab niitma ringjalt liikudes. Peale niitmise lõpetamist läheb niiduk automaatselt tagasi tavaprogrammile.

Untitled design - 2024-05-09T094427.076.png (35 KB)

Kasutajaprofiilid

Saad luua individuaalsete seadistustega mitu profiili, mis muudab niiduki jagamise mitme asukoha vahel lihtsamaks. Iga profiili ja paigaldise personaalsete nimedega on niiduki menüü kaudu erinevate seadistuste vahel lülitumine lihtne.

Untitled design - 2024-05-09T094435.460.png (52 KB)

Lihtne puhastada

Robotniidukit saab hõlpsalt alt ja väljast pesta aiavoolikuga. Eemaldatav ülemine kate ja korpus hõlbustavad puhastamist ning kõikjale ligipääsemist.
Untitled design - 2024-05-09T094427.076.png (35 KB)

Teisene niiduala

Seadista teisene niiduala, kui sinu murul on kaks ala, mis ei ole ühendatud niiduki läbikäiguga. Teisese niiduala seadistamiseks pead seadistama piirdekaabli teisese niiduala ümber saare loomiseks. Pärast paigaldamist tuleb niidukit liigutada käsitsi nende kahe ala vahel. Niiduk niidab valitud ajavahemikus või kuni aku tühjenemiseni.

Untitled design - 2024-05-09T094417.667.png (49 KB)

Madalad süsinikuheitmed

Selle toote valimisel võid olla kindel, et see tekitab aktiivsel kasutamisel vähem süsinikuheitmeid võrreldes traditsioonilise bensiinitootega. See akutoitega toode ei eralda kasutamise ajal CO2-heitmeid, kuid pakub Husqvarna toodetele omast võimsust ja kvaliteeti. Siiski on oluline märkida, et CO22-heitmed tekivad toote elutsükli muudel etappidel, näiteks tootmisel, laadimisel ja utiliseerimisel.

 

Tööpiirkonna suurus
1500m² 
Piirde tüüp
Kaabel
Maksimaalne kallak piirdekaablile
15%
Maksimaalne kallak 
tööpiirkonnas
40%
Juhtkaablite arv
1
Keskmine laadimisaeg
60 min
Keskmine niitmise aeg 
ühe laadimisega
60 min
Aku tüüp
Li-Ion
Aku mahutavus
2,1 Ah
Laadimisvool
1,3A
Keskmine energiakulu kuus
maksimaalse kasutamise korral
10kWh
Lõikelaius
22 cm
Lõikekõrgus, min–max
20-50 mm
Lõikesüsteem
Kolm pöörlevat lõiketera
Alarm
Jah
Niidukõrguse reguleerimine
Manuaalne
Juhtmevaba ühendus
Bluetooth®
Nutikoduga ühilduv
Ei
Rakendus
Automower® Connect@Home
Tarkvara värskendus
Hooldustöökoda
PIN kood
Jah
GPS põhine vargajälitus
Ei
Tõsteandur
Jah
Kallutusandur
Jah
Takistuse tuvastamine
Ei
Tajutav müratase
60 dB(A)
Kaal
9.4kg