Tootegrupid

Baseilo.ee Husqvarna volitatud edasimüüja

 
picture picture picture picture picture

Husqvarna Aspire LC34-P4A aku ja laadijaga

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 2-5 tööpäeva
Hind: 389,00 €
 Lisa korvi

VideoSeda 18V akuga muruniidukit on lihtne kasutada, hoiustada ja transportida. Mõeldud väikestes ruumides hoiustamiseks, käib käepärase suuruseni kokku ning seda hoitakse vertikaalselt põrandal või seinal kaasasoleva riputuskonksu abil. Reguleeritav käepide mugava tööasendi loomiseks. Lihtne käivitada ja muruplatsi kitsastes läbikäikudes navigeerida. Osa POWER FOR ALL akusüsteemist. Husqvarna Aspire akutoitel tööriistad on välja töötatud ruumisäästlikust silmas pidades. Seetõttu on iga tootega kaasas spetsiaalne hoiukonks, mille saab kinnitada otse seinale või kasutada koos Husqvarna Aspire hoiustussüsteemiga. See toode on osa POWER FOR ALL akusüsteemist ja ühildub paljude teiste kaubamärkide akude ja laadijatega, mis kuuluvad sellesse süsteemi. See loob võimaluse osta kõigi kodu- ja aiatööriistade jaoks vaid üks aku.

Komplektis 4,0Ah aku ja laadija

CF-554218.png (2 KB)

Madal müratase

Madal müratase võimaldab töötada hommikuti ja õhtuti, ilma naabreid häirimata.
GB-645140.jpeg (13 KB)

Keskne lõikekõrguse reguleerimine

Kiire ja lihtne ühe kangiga niitmiskõrguse reguleerimine.
GV-500349.jpeg (12 KB)

Vertikaalne hoiustamine

Masinat on võimalik hoida vertikaalselt, et minimeerida hoiustamiseks vajalikku ruumi. Koguja saab korralikult masina peal hoiustada.
 H350-0535.jpeg (13 KB)

Husqvarna Connect

Husqvarna Connect rakendusega on sul lihtne ja kiire ligipääs toote kasutusjuhendile, kasutussoovitustele, erinevatele sobivatele lisatarvikutele ja varuosadele. Lisaks annab rakendus ülevaate toote tööajast, aku laetuse tasemest ning annab teada, kui on lähenemas hoolduse tähtaeg. Rakendus on tasuta allalaetav App Storeśt ja Google Play´st.
LT-502107.png (6 KB)

POWER FOR ALL akusüsteem

18 V POWER FOR ALLIANCE akusüsteem on optimaalne kodu- ja aiatööde jaoks. Üht akut saab kasutada mitme tööriista ja aiatoodete kaubamärgi jaoks. Nii on tagatud paindlikkus ja vaja on palju väiksemat hoiuruumi. Kahes suuruses saadaval Husqvarna 18 V akud on optimeeritud Aspire™ tööriistade jaoks, et tagada parem võimsus ja tõhus tööaeg ning sobida sinu aias mitmesuguste isiklike ja eriilmeliste projektide jaoks. Lisaks hõlbustavad aku kompaktne suurus ja väike kaal kasutatavust, muutes iga töö mugavamaks ning tõhusamaks.
Automower® Aspire™ R4 ei kuulu POWER FOR ALL ALLIANCE’i ja seda toidab sisseehitatud aku.
SE-929496.jpeg (14 KB)

Ruumisäästlik hoiustamine

Tänu spetsiaalselt valmistatud konksule ja kompaktsele disainile on seda lihtne hoiustada. Aspire™ tööriistu saab hõlpsasti muuta veelgi kompaktsemaks tänu reguleeritavatele, kokkupandavatele või eemaldatavatele osadele, mis hõlbustavad nii hoiustamist kui ka transportimist kitsastes kohtades, näiteks väikestes kuurides või autodes. Igas pakendis sisalduva konksu abil saad neid hoiustada otse seinale või riputada meie seinale kinnitatavale hoiusiinile, mis on osa Husqvarna Aspire™ hoiustamissüsteemist. Siini lisatarvikut müüakse eraldi.
ZD-244297.jpeg (16 KB)

Power Boost

Lõiketerade kiiruse automaatne suurendamine keerulistes tingimustes niitmisel tagab lisavõimsust, ilma et peaksid ise reguleerima.
WF-042875 (1).jpeg (17 KB)

Väike aga tubli

Iga Husqvarna Aspire™ toote kompaktne suurus ja kerge kaal parandavad manööverdusvõimet. Paljude uuenduslike Husqvarna tehnoloogiate abil saavutad suure võimsuse ja tõhususe, mis muudavad aias täiusliku tulemuse saavutamise lihtsamaks.

WF-042875.jpeg (17 KB)

Tõstesang ees ja taga

Käepidemed ees ja taga hõlbustavad tõstmist hoiustamispaikades, autos või trepist üles kandmisel.
XI-237888.jpeg (7 KB)

Akutaseme indikaator

Vaadake oma tööriista aku laetavuse taset mugavalt otse digitaalekraanilt, et saaksite oma tööd paremini planeerida.
XP-082248.png (17 KB)

Intuitiivne käsitsemine

Husqvarna Aspire™ tootesarja elegantset musta disaini täiendavad oranžid detailid, mis juhatavad teid intuitiivselt kõigi "suhtluspunktide" juurde. Täiustatud ergonoomika, nagu reguleeritavad käepidemed, ja vastupidavad materjalid aitavad teil hõlpsalt vastu võtta mis tahes aiatöö väljakutse
YN-968399.jpeg (19 KB)

Teleskoopkäepide

Kergesti reguleeritav käepideme kõrgus parema ergonoomika tagamiseks.

 

Aku pinge
18 V
Aku mark
Li-Ion
Komplektis olevate akude arv
1tk, 4,0 Ah
Lõikelaius
34 cm
Lõikekõrgus, min–max
25-65 mm
Normaalpöörded                                            
3000 p/min
Võimsus
0.5 kW
BioClip® klapp
Komplektis
Tera tüüp
Collect/BioClip®
Koguja suurus
30 l
Müratase operaatori kõrvale
74 dB(A)
Müratase, garanteeritud(LWA)
87 dB(A)
Kaal (ilma akuta)
11.8 kg