Tootegrupid

Baseilo.ee Husqvarna volitatud edasimüüja

 

Lumesahk ASR-1000 Vari

Kaubamärk:
Tarneaeg: Täpsusta tarnet
Hind: 686,25 €
 Lisa korvi

DSK-317 käigukasti buldooser ehk lumesahk ASR-1000 lume, liiva ja muude kuivmaterjalide jaoks sobib kõnniteede ja muude alade kiireks ja tõhusaks puhastamiseks. Uuendus on reguleeritav hoidik, mis on osa buldooserist

Laius: 100 cm

Kummitera

Vedru amortidel

5 erinevat suunda

Tugev disain, kummist serv, vedrustuse vedrustus ja külgede reguleerimine - kliendid hindavad seda 100 cm laiust tera võimsate tööriistade hulka, mis võib lumerohkuse ajal tõeliselt aidata. Koos AV-3 masinakanduri või haagisega ANV-400 saate mugava ja tõhusa masina, mis suudab lund puhastada kiirusega kuni 10 km / h. Tera professionaalne disain koos võimsa VARI minitraktoriga on kompaktne väike puhastusmasin (mida loomulikult saab omakorda muu lisavarustusega veel täiendada erinevateks töödeks).

Tänu reguleeritavale hoidikule saab buldooseri tõsta transpordiasendisse otse operaatori kohalt. Kasutaja mugavust on oluliselt parandatud ja ühendatud teraga komplekti on palju lihtsam teise kohta transportida. Samal ajal võimaldab terahoidik maastikul paremat kopeerimist, mis aitab oluliselt kaasa lume koristamise efektiivsuse suurenemisele. Veelgi enam, tänu tera uuele nurga all olevale kujundusele on lume väljavool veelgi parem.

 

töölaius 100 cm

ühendus otse DSK-317 / S käigukastiga

buldooseri laba vedrustus

kummist kulumiskindel serv

reguleeritav hoidik

2019/2020 uuendus: nurga all olev ülemine osa veelgi parema lume välja saamiseks/suunamiseks