Tootegrupid

Baseilo.ee Husqvarna volitatud edasimüüja

 

Käigukast Vari DSK-317.1/S Global

Kaubamärk:
Tarneaeg: Täpsusta tarnet
Hind: 599,83 €
 Lisa korvi

Käigukastil DSK-137.1 on täiesti veekindel põhjaosa tänu ainulaadsetele kassettõlitihenditele, mida kasutatakse esimest korda minitraktorite juures.

Tänu käigukasti väljalaskevõlli uuele lahendusele on võimalik TN-GLOBAL veoteljele kiiresti ja ilma tööriistadeta asetada KUK või KUR mullafrees.

Käigukast on varustatud kolme edasiliikumise ja ühe tagasikäiguga, mida liigutatakse käigukangi abil, mistõttu pole vaja kiilrihma vahetada võrreldes konkurentsivõimeliste toodetega.

 

Esimest käiku ("1") kasutatakse näiteks künniks, maaharimiseks enne kartuli istutamist. Raskel maastikul või mäest üles sõitmiseks.

Teise käigu ("2") abil saate sõita haagisega ja tuua näiteks metsast puitu või võite lumesahaga lund lükata. Seda käiku kasutatakse ka mullaharimiseks rootoriga.

Kolmas käik ("3") juhib minitraktorit kiiresti kõva kattega teedel.

 

Täiuslik abimees põllul töötades on hammasrataste peatamine. Kui ühendate pidurdustihvti (neutraalasendis - "0" - asendis), saate vahetada ainult esimest käiku ("1") ja tagasikäiku ("R"), mis muudab minitraktori käsitlemise lihtsamaks, vajalik näiteks põllutöid tehes

 

Et kokku saaks terviklik komplekt, siis...

1. Käigukastile tuleb lisaks osta juhtmootor!

Juhtmootoreid on pakkuda kolme erineva mootoriga. Saab ise valida vastavalt soovile kas Vari ; Honda ; Kohler mootoriga.

2. Käigukastile tuleb lisaks osta rehvid!

Rehvid 5.00x12" TN-GLOBAL

3. Mugav on kasutada tugijalga ON-01 minitraktori stabiilsuse säilitamiseks pärast haagise komplekti küljest lahtiühendamist.

 ************************************

*Kui on soov ühendada käigukasti külge järelhaage (nt. ANV-380ANV-400AV-3) või sügavuse piiraja N-3 ja kolmas ratas TK-01, siis tuleb kindlasti osta ka haagise ühendamise kinnitus Z-01

*Käigukast+juhtmootor+mullafrees ja saad suurepärase mullakobestaja. Pehmele mullale sobib KUR-70. Raskele mullale sobib KUK-96 või KUK-125. Kergemate liivsavi-liivmuldade puhul sobib KUR-112

*Kasutades minitraktorit põllutöödel, tuleb kindlasti juurde osta eesmised raskused BZN-002 (komplektis on kaasas ka vajalikud haakeseadmed Vari tarvikute ühendamiseks) ja osta tuleb ka reguleerimiselement NT-3 , et reguleerida tööd tegeva seadme kõrgust maapinnast ja ühendada lisaseadmeid mullatöö tegemiseks.

*Rataste paremaks haardumiseks soovitame kündmisel kasutada raudrattaid (savisele/pehmele pinnale) või künnirattaid PK-GLOBAL (keerukamal pinnal)

*Kindlasti tuleks kündmisel ja raske lasti vedamisel minitraktori massi suurendamiseks kasutada siseraskusi

*Talvel on mõistlik panna minitraktorile ette lumesahk ASR-1000 ja rehvile ümber lumeketid (lumeketid on abiks ka pehmel pinnal sõites).

*Minitraktorile saab külge ühendada 200 kg tõmbejõuga vintsi PN-200

*Minitraktorile saab ette ühendada 2 hõlmaga kartulivagude ajaja NM1-001

*Minitraktorile saab ette ühendada üherealise kartulipanija SB-40

*Minitraktorile saab taha ühendada kultivaatori koos mullarulliga K-720

Käigukasti õli klass
GL-4 (GL-5) / 80W-90 (90H) API / SAE
Käigukasti tüüp
DSK-317.1/S 
Kiiruste arv                                  
3+1R