Texas Snow King 568TG

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 2-5 tööpäeva
Hind: 990,00 €
 Lisa korvi

Snow King 568TG on valmistatud tugevast kvaliteetsest materjalist ja mõeldud kasutamiseks iga päev mitu tundi.

Sellel mudelil, nagu ka teistel Snow Kingi mudelitel, on 2-astmeline väljaviskesüsteem, mis suudab lund välja paisata kuni 15 m kaugusele. Väljaviskajat saab pöörata 190 kraadi, mis tähendab, et kasutaja saab selle täpselt soovitud suunas seada.
56 cm töölaiuse ja 51 cm töökõrgusega masin suudab lühikese aja jooksul ära koristada suure hulga lund.

Keskendunud kasutajale

Snow King 568TG on varustatud paljude nutikate detailidega, mis muudavad selle kasutamise väga lihtsaks. See hõlmab suuri 13-tollisi talverehve, mis tagavad lumepuhuri stabiilsuse töötamise ajal ning juhtraua tugevat siduri käepidet on lihtne kasutada, kui operaator kannab kindaid.

Snow King 568TG kaalujaotus on optimaalne, kuna mootor on paigutatud masina taha, mis tähendab, et lumepuhurit on pööramisel ja transportimisel lihtne manööverdada.

Lumepuhuri küljel olevat libisemisplaate saab hõlpsalt reguleerida soovitud kaugusele teost maapinnani.

Võimas käigukasti tüüp

Snow King 568TG on välja töötatud plaatülekandega, mis on äärmiselt stabiilne ja võimas käigutüüp, mida kasutavad enamik lumepuhureid. Tigu on võlli külge kinnitatud “turvapoltidega” ja need purunevad, kui tigu tabab suurt kivi. See ohutusmeede on varustuse kaitsmiseks.
Seal on kolm edasi- ja üks tagasikäik, et operaator saaks töötada täpselt soovitud kiirusega. Tänu sellele on lumepuhuriga kitsastes kohtades lihtne manööverdada.

Usaldusväärne mootor

Snow King 568TG on varustatud tugeva ja töökindla Loncini 4-taktilise 196 cm3 mootoriga. See mootor annab piisavalt jõudu, et tulla toime suure lumehulgaga.

Mootor
Loncin G200F
Silindri kubatuur
196 cm³
Võimsus
4.1 kW
Kütusepaagi maht
3.6 l
Käigud edasi
3
Käigud tagasi
1
Töölaius
56 cm
Töökõrgus
51 cm
Elektriline starter                             
Ei
Kaal
75 kg